Haberler & Duyurular


Temmuz 11, 2008
Başarılı bir şekilde geçen bu sezonda müşterilerimizin memnuniyeti en üst seviyede tutmak için kalite kontrol denetimlerimizi arttırdık...


Haziran 5, 2008
Internet sitemizi yenileme çalışmalarını bitirdik. Sizlere daha iyi hizmet vermek için yepyeni bir tasarımla karşınızdayız.Mayıs 5, 2008
İstanbul genelinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer aldığımızı sizlere gururla bildirir ilginiz için teşekkür ederiz.

 

   Anasayfa | Hizmetlerimiz | Ambalajlama ve Depolama

 

Ambalajlama ve Depolama

 

ambalajlama ve depolamaEşyamı nasıl bir depoya koyacağım diye korkmayın. eşyanızı Zorlu Nakliyat’ a teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. Zorlu Nakliyat depo olarak iki tür depo hizmetinize sunmuştur.
 

Birinci depo garaj içerisinde bulunmaktadır. Buradaki depoda konteynırlar ve Alman marka raflar bulunmaktadır. konteynırlara normal ev eşyaları konulmaktadır. Her ev eşyası ayrı konteynırlara konulmaktadır. Eşyalarınız konteynırlara koymamızın sebebi ise, deprem, su baskını, haşere, vb. tehlikelerden uzak tutmaktır.
 

Raflara ise fabrika eşyaları, paletli ürünler, vb. dizilmektedir.
 

İkinci depo olarak da kısa süreli kalacak eşyalarınız içindir.
 

Zorlu Nakliyat aynı zamanda depolanan eşyalarınıza paket sigortası yapıyor. Bu sigorta poliçesi aklınıza gelebilecek her türlü hasarı karşılamaktadır (deprem, yangın, terör, vb. ).
 

Eşyalarınızı bize teslim edin ve hiç endişelenmeyin!!!