>

Haberler & Duyurular


Temmuz 11, 2008
Başarılı bir şekilde geçen bu sezonda müşterilerimizin memnuniyeti en üst seviyede tutmak için kalite kontrol denetimlerimizi arttırdık...


Haziran 5, 2008
Internet sitemizi yenileme çalışmalarını bitirdik. Sizlere daha iyi hizmet vermek için yepyeni bir tasarımla karşınızdayız.Mayıs 5, 2008
İstanbul genelinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer aldığımızı sizlere gururla bildirir ilginiz için teşekkür ederiz.

 

   Anasayfa | Hizmetlerimiz | Bankalara Nakliye Hizmetleri

 

Bankalara Nakliye Hizmetleri

 

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki elemanımız daha gelerek etüt çalışması yapar. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma işlemi resmileşir.

taşıma günü banka görevlileri Zorlu Nakliyat ekibiyle değil direkt olarak Zorlu Nakliyat formen'i ile muhataptır. Bilgisayar vb. cihazlar Avrupa'dan özel olarak ithal edilmiş olan pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatik türevi cihazlarda lift'li araçlar vasıtası ile araçlara konur ve taşınır.

Zorlu nakliyatta mallarınız taşındığı süre zarfında hepsi sigortalıdır. Bunun nedeni olumsuz bir durumda sorun yaşamamanız içindir. Sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine Zorlu Evden Eve Nakliyat tarafından verilecektir. Olası hasar durumlarında ise banka Zorlu Evden Eve ile değil direkt olarak sigorta acentesi ile muhatap olacaktır.