Haberler & Duyurular


Temmuz 11, 2008
Başarılı bir şekilde geçen bu sezonda müşterilerimizin memnuniyeti en üst seviyede tutmak için kalite kontrol denetimlerimizi arttırdık...


Haziran 5, 2008
Internet sitemizi yenileme çalışmalarını bitirdik. Sizlere daha iyi hizmet vermek için yepyeni bir tasarımla karşınızdayız.Mayıs 5, 2008
İstanbul genelinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer aldığımızı sizlere gururla bildirir ilginiz için teşekkür ederiz.

 

   Anasayfa | Hizmetlerimiz | Ses ve Işık Sistemleri Nakliyatı

 

Ses ve Işık Sistemleri Nakliyatı

 

 

ses ve ışık sistemleri nakliyatıZorlu Nakliyat hidrolik kapaklı araçlarıyla elektronik cihaz, ses ışık sistemleri ve turizm taşımacılığında da lider kuruluştur. Tecrübeli kadrosu ile kapalı sac kasalı ve taşınmayı şimdi daha kolay kılan hidrolik kapaklı araçlarıyla turne, organizasyon, turizm ve hassas elektronik malzeme taşımacılığında Zorlu Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz sektörler arasındadır.

Zorlu Nakliyat tüm iş ihtiyaçlarınızda ve hatta dönemsel ihtiyaçlarınızda zamanında taşımacılık teslimat ve esneklik imkânları sunmaktadır. Bu hizmetimizde sıcaklık kontrolü, yüksek hacim, kapasitesi, hafta sonu taşıma ve diğer avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Zorlu Nakliyat İhtiyaçlarınıza yönelik standart taşıma hizmeti, kalite ve güvenilirlik , şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası genelinde hizmet ağı ve esneklik sunmaktadır.